WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Kolejne wiaty przystankowe w modelu Merkury dla MZKP Tarnowskie Góry

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Kolejne wiaty przystankowe w modelu Merkury dla MZKP Tarnowskie Góry

Zakończył się montaż kolejnych, tym razem 30 przystanków na zamówienie MZKP. Nowe wiaty przystankowe w modelu Merkury stanęły na terenie Tarnowskich Gór oraz okolicznych gmin. Zastąpiły one stare przystanki, które nie rzadko straszyły pasażerów, ale i przyjezdnych.

O nowe wiaty przystankowe wzbogaciły się głównie Tarnowskie Góry, ale i Zbrosławice, Ożarowice, Mierzęcice, Tworóg, Krupski Młyn, Wielowieś, Miasteczko Śląskie oraz Toszek. Przystanki również i przy tej realizacji występują w dwóch kolorach: czerwonym i szarym. Jak łatwo można wyliczyć na liniach obsługiwanych przez MZKP przybyło od 2014 r. ponad 110 nowych wiat przystankowych.

 

80 nowych wiat przystankowych Merkury dla MZKP – Tarnowskie Góry / Powiat Tarnogórski.