WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Efektowne, długie, kilkumodułowe wiaty przystankowe w Świdnicy

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Efektowne, długie, kilkumodułowe wiaty przystankowe w Świdnicy

Świdnica to kolejna miasto, które wzbogaciło się o jedne z najbardziej efektownych wiat przystankowych będących w stałej ofercie Budotechniki. Przystanki w modelu URBI pojawiły się w następujących lokalizacjach: pl. Grunwaldzki (po obu stronach), ul. Zamenhofa – okolice Intermarche/Kaufland oraz nowa lokalizacja, al. Niepodległości, ul. Stefana Wyszyńskiego, ul. Sikorskiego, ul. E. Plater.

 

Oto opis naszych wiat zamieszczony na oficjalnym portalu Urzędu Miasta świdnica.„…wiaty o wysokim standardzie, wyposażone we wiatrołap, podświetlane, zaopatrzone w kosze na śmieci z daszkiem oraz przyjazne tablice rozkładowe.”

 

Linki do materiałów medialnych na temat realizacji montażu nowych wiat w Świdnicy:

naszemiasto – Nowe wiaty przystankowe w Świdnicy

ws-24.pl – Nowe wiaty w mieście

świdniczka.com – Nowe wiaty przystankowe

daminfo – Nowe wiaty przystankowe