WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

80 nowych wiat przystankowych Merkury dla MZKP – Tarnowskie Góry / Powiat Tarnogórski.

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

80 nowych wiat przystankowych Merkury dla MZKP – Tarnowskie Góry / Powiat Tarnogórski.

Zakończył się montaż wszystkich 80 przystanków w modelu Merkury zamówionych, przez MZKP. Nowe wiaty stanęły na terenie Tarnowskich Gór oraz okolicznych gmin. Są one bardziej komfortowe oraz ładniejsze od poprzednich, które nie rzadko straszyły nie tylko pasażerów, ale i wszystkich odwiedzających.

 

O nowe wiaty przystankowe wzbogaciły się głównie w Tarnowskie Góray, ale i Krupski Młyn, Zbrosławice, Świerklaniec, Nowe Chochło, Wielowieś, Tworóg, Boruszowice, Miasteczko Śląskie, Ożarowice, Tąpkowice, Niezdara oraz Mierzęcicace.

 

Przystanki występują w dwóch kolorach: czerwonym i szarym oraz w formie dwu, trzy oraz cztero modułowej. Wyposażone zostały w zależności od miejsca w boczne gabloty reklamowe podświetlane LED-owo, aluminiowe ramki na rozkład jazdy, trwałe ławki dla pasażerów oraz tablice boczne z nazwą przystanków.

 

Publikacje medialne

Starostwo Powiatowe w Tranowskich Górach

http://www.powiat.tarnogorski.pl/node/5318

Naszemiasto Tarnowskie Góry

http://tarnowskiegory.naszemiasto.pl/artykul/nowe-wiaty-przystankowe-w-powiecie,2465361,gal,t,id,tm.html#2f881d20f7abe8eb,1,3,2