WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Dodatkowe elementy wyposażenia przystanku

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Dodatkowe elementy wyposażenia przystanku.

Oferta Budotechniki obejmuje poza różnego typu modelami wiat również elementy dodatkowe składające się na wyposażenie typowego przystanku: (niektóre z nich należą do opcji wyposażenia oferowanych przez nas modeli wiat).

 

ELEMENTY KLASYCZNE

– Gabloty reklamowe,

– Gablotki info,

– Ramki na rozkład jazdy,

– Ławki (alternatywne),

– Kosze na śmieci,

– Napisy z nazwą przystanku,

– Znaki przystanku,

– Słupki przystankowe.

ELEMENTY INNOWACYJNE

– Ładowarka USB 

– Wielkoformatowe grafiki 

– Ogrzewanie / klimatyzacja

– Gabloty Multimedialne

– Monitoring

 

Szczegółowe informacje pod  nr tel. +48 (32) 235 65 03, mail: marketing4@budotechnika.com.pl

Gabloty reklamowe

Wiaty przystankowe są bardzo atrakcyjną lokalizacją do ekspozycji reklam. Gablota reklamowa przynosi jej właścicielowi znaczące dochody oraz oświetla teren przystanku. Gabloty na przystankach autobusowych posiadają wymiary  ściśle określone przez formaty plakatów. Budotechnika poleca:

– gablotę reklamową o formacie SD dla plakatów o formacie 120 x 180 cm

– gablotę reklamową o formacie MV dla plakatów o formacie 70 x 100 cm.

 

Każda gablota przeznaczona do użytku publicznego musi być bezpieczna (posiadać certyfikat CE)  oraz być akceptowana przez czołowe firmy reklamowe, często zainteresowane jej wynajmem. Rozmieszczenie i format gablot jest ściśle powiązany z wymiarami szyb wiaty przystankowej oraz sposobem ich mocowania. Z gablotami powiązana jest również długość ławki, która musi być skrócona z uwagi na możliwość otworzenia drzwi gabloty. Gabloty mogą być jedno- lub dwustronne, podświetlane lub pozbawione oświetlenia. Więcej na temat gablot można przeczytać na http://www.gablotybudotechnika.com.pl/

Gablotki Info

Na bazie profili gablot reklamowych skonstruowaliśmy zamykane gablotki info przeznaczone do umieszczania informacji przewoźnika. Wymiary gablotki info zależą od szerokości zastosowanych szyb. Na potrzeby MPK Warszawa opracowaliśmy specjalną matówkę z prowadnicami do szybkiej wymiany zafoliowanych rozkładów jazdy poszczególnych linii (opcja dodatkowa).

 

Ramki na rozkład jazdy: Oferujemy ramki aluminiowe lub stalowe formatu A4 do A2 klejone do szyb wiaty. Większe formaty mocujemy za pomocą łączników do słupków wiaty. Ramki nie mogą być podświetlane ani zamykane na klucz.

Ławki: każda wiata może być alternatywnie wyposażona w poniższe ławki: – ławka drewniana z drewna iglastego(standard bez dopłaty), – ławka drewniana z drewna liściastego, – ławka z laminatu białego lub kolorowego, – krzesełka z laminatu kolorowego, – ławka ze stali nierdzewnej.

Kosze na śmieci:

– kosz ze stali nierdzewnej mocowany do wiaty lub na słupku wolnostojącym wykonanym również ze stali nierdzewnej. – kosz niski mocowany do słupka wiaty (wersja podstawowa), – kosz wysoki mocowany do słupka wolnostojącego,

Napisy z nazwą przystanku Wykonane na ocynkowanych blachach stalowych umiejscowionych na ściankach bocznych. Na specjalne życzenie Zamawiającego wykonujemy napisy z nazwą przystanku umieszczone ponad przednią rynną.

 

Znaki przystanku: Wszystkie wiaty mogą zostać wyposażone w wysięgniki z odpowiednim znakiem przystanku autobusowego lub tramwajowego.

 

Słupki przystankowe:

 W standardzie oferujemy dwa rodzaje słupów przystankowych:

– SP1:

– SP2: