WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Siemianowice Śląskie – Efektowne wiaty rowerowe oraz stacje naprawcze

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Siemianowice Śląskie – Efektowne wiaty rowerowe oraz stacje naprawcze

Wiaty rowerowe oraz stacje naprawcze rowerów stają się coraz bardziej popularnymi elementami małej architektury miejskiej w miastach i gminach naszego kraju. Zmienia się również podejście do kwestii ich wyglądu. Przedstawmy Państwo realizację z której jesteśmy pod tym kątem szczególnie dumni. Wykonane przez Budotechnikę wiaty rowerowe w różnych konfiguracjach (również w zestawieniu z wiatami przystankowymi) oraz stacje naprawcze rowerów Cyklo Majster dla Siemianowic Śląskich łączą w sobie szeroką funkcjonalność oraz efektowny miły dla oka wygląd, dzięki czemu bardzo dobrze komponują się z innymi elementami w przestrzeni miejskiej.

Kolejną wartą uwagi realizacją, którą wykonaliśmy w ostatnim czasie są wiaty rowerowe w Sosnowcu. Zrealizowane na bazie przystanków (w niektórych lokalizacjach w zestawieniu w raz z nimi) konstrukcje zostały wyposażone w preferowane przez rowerzystów stojaki w kształcie literki „u”. Z myślą o komforcie przy parkowaniu rowerów wiaty nie posiadają dolnej części ścianki tylnej. Zdjęcie zestawienia wiat przystankowych oraz rowerowych w Sosnowcu pod LINKIEM.

 

Wykonujemy również wielomodułowe wiaty rowerowe o niestandardowych rozmiarach na zamówienie firm oraz dużych zakładów produkcyjnych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Oferowane konstrukcje za każdym razem wyposażamy w stojaki rowerowe oraz oznaczenia symbolu roweru. Na zdjęciu przedstawiamy kolejną tego typu realizację tym razem dla klienta w Nowej Soli.