WIATY PRZYSTANKOWE

Siemianowice Śląskie – Efektowne wiaty rowerowe oraz stacje naprawcze

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Siemianowice Śląskie – Efektowne wiaty rowerowe oraz stacje naprawcze

Wiaty rowerowe oraz stacje naprawcze rowerów stają się coraz bardziej popularnymi elementami małej architektury miejskiej w miastach i gminach naszego kraju. Zmienia się również podejście do kwestii ich wyglądu. Przedstawmy Państwo realizację z której jesteśmy pod tym kątem szczególnie dumni. Wykonane przez Budotechnikę wiaty rowerowe w różnych konfiguracjach (również w zestawieniu z wiatami przystankowymi) oraz stacje naprawcze rowerów Cyklo Majster dla Siemianowic Śląskich łączą w sobie szeroką funkcjonalność oraz efektowny miły dla oka wygląd, dzięki czemu bardzo dobrze komponują się z innymi elementami w przestrzeni miejskiej.

Kolejną wartą uwagi realizacją, którą wykonaliśmy w ostatnim czasie są wiaty rowerowe w Sosnowcu. Zrealizowane na bazie przystanków (w niektórych lokalizacjach w zestawieniu w raz z nimi) konstrukcje zostały wyposażone w preferowane przez rowerzystów stojaki w kształcie literki „u”. Z myślą o komforcie przy parkowaniu rowerów wiaty nie posiadają dolnej części ścianki tylnej. Zdjęcie zestawienia wiat przystankowych oraz rowerowych w Sosnowcu pod LINKIEM.

 

Wykonujemy również wielomodułowe wiaty rowerowe o niestandardowych rozmiarach na zamówienie firm oraz dużych zakładów produkcyjnych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Oferowane konstrukcje za każdym razem wyposażamy w stojaki rowerowe oraz oznaczenia symbolu roweru. Na zdjęciu przedstawiamy kolejną tego typu realizację tym razem dla klienta w Nowej Soli.