WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Arena Gliwice – wiaty autobusowe obok nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Arena Gliwice – wiaty autobusowe obok nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej

Arena Gliwice jest najnowocześniejszym obiektem widowiskowo-sportowym w tej części Polski. Znajduje się w miejscu dawnego stadionu XX-lecia w pobliżu Politechniki Śląskiej. Imponujący obiekt składa się z hali głównej na ponad 15 tyś. widzów, hali treningowej, centrum fitness oraz wielopoziomowego garażu. Jest to jedna z największych tego typu inwestycji w Polsce.  

Wiaty autobusowe w modelu Orion znalazły się przy ulicy Akademickiej oraz Kujawskiej. Wszystkie wiaty przystankowe zostały wykonane w tradycyjnej dla miasta Gliwice czerwono-żółtej kolorystyce. W związku z faktem, iż Arena Gliwice będzie miejscem dużych koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych oraz festiwali w czterech lokalizacjach przystanki zostały zdublowane.