WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Palarnie

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Palarnie

Zewnętrzne wiaty, dobrze wentylowane, to najtańsze rozwiązanie problemu osób palących na terenie zakładu. Jako palarnie, proponujemy rozwiązania oparte na konstrukcjach wiat przystankowych specjalnie adaptowane dla tego typu potrzeb. Wiaty tego typu nie wymagają pozwolenia na budowę. 

 

 

 

 

Wiaty STEEL i MERKURY występują również jako wiaty przystankowe i wiaty rowerowe, co zapewnia porządek i jednorodność stylistyczną na zakładzie.