WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty rowerowe

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiata rowerowa

Wiaty rowerowe, to specjalnie adaptowane wiaty w modelach: STEEL oraz MERKURY wyposażone w stojak rowerowy, odbojnice oraz dedykowane oznaczenia graficzne (patrz album poniżej). Inne typy wiat rowerowych możemy zaadoptować z modeli wiat przystankowych lub zaprojektować na indywidualne zamówienie. Z pewnością jest to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie o wiele bardziej odpowiadające problemom cyklistów niżeli tylko sam stojak bez zadaszenia.

Dodatkowe elementy, niestandardowe realizacje.

cyklo-majster-5Dla zapewnienia jednorodności stylistycznej na zakładzie proponujemy też wiaty STEEL i MERKURY jako zewnętrzne palarnie dla pracowników. Wiata rowerowa i palarnia, to natomiast bardzo dobre miejsce do wywieszania ogłoszeń. Proponujemy wyposażenie wiat w jebną z wielu naszych gablot informacyjnych lub reklamowych. Reklamodawcami mogą być np: firmy lokalne specjalizujące się w obsłudze lub sprzedaży rowerów. Polecamy również nasz nowy produkt, jakim są Stacje Naprawcze Rowerów Cyklo Majster. Urządzenie wyposażone jest w zestaw niezbędnych kluczy oraz uniwersalną pompkę na różne zawory rowerowe. Trwała oraz stabilna konstrukcja pozwala na umieszczenie roweru na specjalnych wspornikach w dowolnej lokalizacji. Nasze Stacje naprawcze rowerów Cyklo Majster w zestawieniu z wiatami rowerowymi tworzą w pełni funkcjonalne oraz uniwersalne miejsce postoju dla cyklistów.

Duże, niestandardowe wiaty w konfiguracji z inną tego typu infrastrukturą.