WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Kielce i Żory z nowymi wiatami przystankowymi Budotechniki.

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Kielce i Żory z nowymi wiatami przystankowymi Budotechniki.

KIELCE

W styczniu 2016 r wykonaliśmy kilkanaście wiat przystankowych w modelu Orion, które trafiły do Kielc. Wszystkie nowe przystanki dla tego miasta wyposażone zostały zarówno w odpowiednie oznaczenie jak również drewnianą ławkę. Część z nowych wiat przystankowych występuje w specjalnej wąskiej odmianie tego modelu, która jest skierowana na lokalizacje, gdzie nie ma możliwości ustawienia przystanków autobusowych o standardowych wymiarach.

ŻORY

Również o kilkanaście wiat wzbogaciły się Żory będące jednym z nielicznych miast w Polsce, gdzie funkcjonuje Bezpłatna Komunikacja Miejska. W styczniu tego roku wykonaliśmy i zamontowaliśmy w tym mieście nowych 15 przystanków w modelu Merkury. Estetyczne i funkcjonalne wiaty przystankowe wyposażone zostały w żółte kosze na śmieci oraz krzesełka z laminatu.

Źródło: zdjęcie autorstwa portalu tuzory.pl

 

Informacje medialne na temat ubu realizacji:

wyborcza.pl  – Drogowcy montują nowe przystanki…

tuzory.pl – Dla komfortu pasażerów BKM. W mieście postawiono 15 wiat przystankowych