WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Kioski Euro z wiatami przystankowymi Merkury – Łódź, ul Rojna.

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Kioski Euro z wiatami przystankowymi Merkury – Łódź, ul Rojna.

Na specjalne zlecenie generalnego wykonawcy remontu ul. Rojnej, która jest jedną z najważniejszych arterii Łodzi wykonaliśmy pierwsze w tym mieście zestawienie wiaty przystankowych z zintegrowanym kioskiem. Przy tym zleceniu kiosk w modelu Euro został skonfigurowany z wiatą przystankową Merkury wg indywidualnej specyfikacji. Na ul Rojnej zamontowaliśmy cztery tego typu zestawienia wiaty i kiosku Budotechniki oraz sześć samych wiat przystankowych.

 

Jak wynika z naszych wieloletnich obserwacji kioskoprzystanki są bardzo praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem, gdyż są naturalnymi miejscami będącymi skupiskami pasażerów zainteresowanych kupnem biletów, gazet itp. produktów, dzięki czemu taka inwestycja po prostu szybciej się zwraca.