WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Kolejna duża realizacja wiat przystankowych dla Płocka

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Kolejna duża realizacja wiat przystankowych dla Płocka

Budotechnika po raz kolejny miała przyjemność wykonywać wiaty przystankowe dla Płocka. Miasto wzbogaciło się aż o 40 przystanków w konstrukcji modułowej utrzymanych podobnie jak przy poprzedniej realizacji w grafitowo-niebieskiej kolorystyce. Wyposażone zostały w drewnianą ławkę, dwustronne gabloty informacyjne typu city light, aluminiowe gabloty na informację pasażerską oraz tablice z nazwą przystanku. Nie zabrakło również ozdobnego charakterystycznego dla płockich przystanków wzoru umieszczonego na bocznych oraz tylnych ściankach wiat.

Dodatkowo wykonaliśmy również dwa słupki informacyjne wyposażone w gabloty na rozkład jazdy oraz tabliczki z nazwą przystanku i numerami linii zgodne ze standardami Systemu Informacji Miejskiej Miasta Płocka. Nowe przystanki w większości przypadków zamontowaliśmy w miejscu starych wcześniej przez nas zdemontowanych oraz w kilku miejscach w których dotychczas pasażerowie nie mieli okazji korzystać z tego typu udogodnienia. Ze względu na charakterystykę miejsca w jednej lokalizacji pojawiła się wąska odmiana nowych przystanków. Inwestycja była jednym z elementów pierwszego w historii Płocka programu mobilności miejskiej.

Informacje medialne na temat realizacji:

Portal Miasta Płock eplock.eu – Uwaga! Zaczyna się wymiana wiat przystankowych

KRDP FM – Trwa wymiana wiat przystankowych w Płocku

Dziennik Płocki – Rusza wymiana wiat przystankowych na płockich ulicach

Tygodnik Płocki – Rozpoczęła się wymiana wiat na płockich przystankach. 

eplock.eu – Płock będzie miał nowe wiaty przystankowe

portlaplock.pl – Wymiana wiat przystankowych zbliża się ku końcowi

plockibus.pl – Trwa montaż wiat i słupków