WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Kolejna pracowita końcówka roku Budotechniki. Wiaty przystankowe „jak z pod igły”

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Kolejna pracowita końcówka roku Budotechniki. Wiaty przystankowe „jak z pod igły”

Koniec roku dla naszej firmy to tradycyjnie najbardziej pracowity czas. W ciągłej produkcji są wiaty przystankowe w różnych modelach, które trafiają praktycznie do wszystkich rejonów naszego kraju jak również wiaty peronowe oraz nadal pomimo pory roku wiaty rowerowe. I tak kolejny raz czerwono-zielone przystanki trafiły do naszego stałego klienta, jakim jest Miasto Jarosław.

Do grona tego należą również takie miasta jak: Chrzanów, Wałbrzych, Świdnica oraz PKP PLK. W galerii prezentujemy zdjęcia z wykonanych w ostatnim czasie realizacji dla tych klientów.

Nasze przystanki autobusowe gościły również wielokrotnie na łamach portali internetowych oraz witryn urzędów miast i gmin. Wiaty autobusowe w Kosakowie opisano nawet mianem „jak z pod igły”.

naszemiasto.pl – Nowe wiaty autobusowe w Kosakowie. Przystanki dla mieszkańców jak spod igły.

Wiaty przystankowe w indywidualnym modelu Merkury 2005 NT trafiły natomiast kolejny raz do Pawłowic, o czym można było przeczytać na stronie internetowej Gminy. Miasto Brzeg również opublikowało informację na temat nowych wiat przystankowych. Tym razem były to przystanki autobusowe w modelu Vega – wersji połówkowej, którą polecamy dla lokalizacji charakteryzujących się wąskim chodnikiem oraz ryzykiem wandalizmu. News ukazał się na łamach: UM Brzeg, Opolskie OnlineRadio Opole, Brzeg24.pl.