WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Kolejne miasta i gminy z Budotechniką – efektownie podświetlone wiaty w Tychach.

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Kolejne miasta i gminy z Budotechniką – efektownie podświetlone wiaty w Tychach.

Nasza firma cały czas realizuje szereg projektów oraz zamówień na wiaty przystankowe od miast i gmin niemalże z całej Polski. W ostatnim czasie zakończyliśmy wykonanie i montaż 25 efektownych przystanków dla MZK Tychy. Wiaty w modelu Merkury wyróżniają się estetycznym wyglądem, interesującymi detalami oraz nowoczesnymi gablotami reklamowymi. Niektóre z nich wzbogacone są o rzadko spotykane w Polsce dodatkowe, nocne podświetlenie ledowe.

Polkowice Urbi kolejne zlecenieZrealizowaliśmy również nowe wiaty tramwajowe dla zmodernizowanego już odcinka trasy szybkiego tramwaju w Sosnowcu, kolejne już charakterystyczne żółte wiaty Urbi w Polkowicach, 12 nowych wiat dla Krzyżanowic oraz kilkanaście wiat przystankowych dla Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu. Na ostatnim etapie realizacji jest też kilka innych dużych i ciekawych zleceń, które już niebawem Państwu przedstawimy.

 

Publikacje medialne:

Tychy Naszemiasto

http://tychy.naszemiasto.pl/artykul/wiaty-przystankowe-w-tychach-model-merkury-zdjecia,2445283,artgal,t,id,tm.html

Krzyżanowice naszraciborz.pl

http://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/36557-12-nowych-przystankow-w-gminie-krzyzanowice-.html

Sosnowiec Gazeta.pl

http://sosnowiec.gazeta.pl/gazetasosnowiec/1,93867,16517300.html

Sosnowiec Naszemiasto

http://sosnowiec.naszemiasto.pl/artykul/tramwaje-w-sosnowcu-na-wyremontowanym-odcinku-15-montowane,2394409,gal,t,id,tm.html