WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Kolejne wiaty przystankowe dla naszego stałego klienta – Gmina Miejska Jarosław.

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Kolejne wiaty przystankowe dla naszego stałego klienta – Gmina Miejska Jarosław.

Dla naszego stałego klienta, którym jest Gmina Miejska Jarosław wykonaliśmy kolejne prace w zakresie rozbiórki i demontażu starych oraz dostawy i montażu nowych wiat przystankowych. Trzynaście charakterystycznych czerwono zielonych wiat pojawiło się na ulicach: Kruhel Pekiński, Poniatowskiego, Tarnowskiego, Krakowskiej, Kraszewskiego, Pełkińskiej i na osiedlu Piłsudskiego.

 

Realizacja 2014

Wiaty wyposażone zostały w boczne gabloty reklamowe, tabliczki na rozkład jazdy oraz stabilne ławki dla pasażerów. Nowe przystanki zastąpiły stare, które nie rzadko straszyły wszystkich mieszkańców i były istnym zagrożeniem dla użytkowników. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nasza firma również była wykonawcą nowych kompletów wiat dla Jarosławia (8 szt.).

 

Realizacja 2013

Publikacje medialne o realizacji:

Nowiny24.pl

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141029/JAROSLAW/141029619

Życie podkarpackie

http://www.zycie.pl/aktualnosci/3223,Nowe-wiaty-przystankowe.html

Serwis Urzędu Miasta Jarosław.pl

http://www.jaroslaw.pl/aktualnosci-wydarzenia/id4451,Trwa-rozbiorka-i-montaz-nowych-wiat-przystankowych.html