WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Mszana ma nowe wiaty przystankowe jak z obrazka.

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Mszana ma nowe wiaty przystankowe jak z obrazka.

W czerwcu 2014 r. zakończyliśmy prace montażowe 30 nowych wiat przystankowych na terenie gminy Mszana. Będą one jak się okazuje pełnić nie tylko funkcję typowego schronienia dla pasażerów, ale również mają promować gminę. Dzięki nowatorskiemu jak na polskie warunki podejściu do marketingu samorządowego szklane powierzchnie zostały wyklejone grafikami ze zdjęciami charakterystycznych miejsc, obiektów i krajobrazów w zależności od danego sołectwa.

Gmina wzbogaciła się o wiaty przystankowe w różnych konfiguracjach. Połowa jest 2-modułowa, pozostałe 3-modułowe i jedna 4-modułowa. Nowe wiaty są wyposażone w ławki, kosze na śmieci oraz wyraźne oznaczenia nazw przystanków. Jest to z pewnością bardzo dobry pomysł na promocje samej gminy, dzięki, któremu miejsce to pomimo wielu szkód górniczych zyska pozytywny wizerunek nie tylko w oczach osób przyjezdnych, ale i mieszkańców. Możliwe również, że Mszana nie będzie kojarzyć się tylko z osławionym mostem na autostradzie A1, lecz również z nowymi wiatami przystankowymi, które staną się jej symbolem i wizytówką.

 

Nowe wiaty przystankowe w Mszanie w mediach:

wodzislawslaski.naszemiasto.pl  „Wiaty przystankowe w Mszanie już stoją. Jak Wam się podobają?”

http://wodzislawslaski.naszemiasto.pl/artykul/galeria/wiaty-przystankowe-w-mszanie-juz-stoja-jak-wam-sie-podobaja,2321766,t,id.html

tuwodzislaw.pl „Taki oto pomysł Mszany na promocję: efektowne wiaty przystankowe. Zobacz jak się prezentują”

http://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,taki-oto-pomysl-mszany-na-promocje-efektowne-wiaty-przystankowe-zobacz-jak-sie-prezentuja,wia5-3266-8540.html

naszwodzislaw.com „Gmina Mszana ma nowe przystanki”

 http://www.naszwodzislaw.com/site/art/5-aktualnosci/0-/7365-gmina-mszana-ma-nowe-przystanki.html#galeria

nowiny.pl „Przystanki jak z obrazka”

http://www.nowiny.pl/egazeta/nowiny-wodzislawskie/2014-06-17/102854-przystanki-jak-z-obrazka.html

Strona internetowa Gminy Mszana „Nowe przystanki wizytówką gminy”.

http://www.mszana.ug.gov.pl/aktualnosci/2153-nowe-przystanki-wizytowk-gminy