WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Dla projektantów

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Dla projektantów

Zapraszamy projektantów do współpracy z firmą Budotechnika sp. z o.o. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem: marketing(a)budotechnika.com.pl.

 

W ciągu ponad 26 lat działalności wykonaliśmy setki projektów przeróżnych wiat. Można je spotkać na terenie całej Polski. Poniżej prezentujemy tylko niektóre z naszych prac.  Wiele innych koncepcji czeka jeszcze na dopracowanie i/lub odkrycie. Osoby zainteresowane indywidualnymi rozwiązaniami wiat zapraszamy do kontaktu na podany powyżej adres mail.