WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Jastrzębie-Zdrój – Nowe wiaty przystankowe na dworcu / wiele nowych realizacji

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Jastrzębie-Zdrój – Nowe wiaty przystankowe na dworcu / wiele nowych realizacji

Miasto Jastrzębie Zdrój wzbogaciło o szereg nowych elementów infrastruktury przystankowej. Nowe wiaty w efektownym oraz nowoczesnym modelu STEEL trafiły na licznie uczęszczany dworzec przy ul. Arki Bożka. Dzięki estetycznym detalom oraz niezbędnej funkcjonalności wiaty STEEL znajdą swoje zastosowanie na wielu dworcach oraz centrach i węzłach przesiadkowych w całej Polsce.

W Jastrzębiu-Zdroju przybyło również przystanków w klasycznym modelu Merkury, a kilkadziesiąt funkcjonujących wiat zostało doposażonych w nowe gabloty informacyjne. Z pewnością tego typu zmiany poprawią komfort korzystania z komunikacji publicznej w tym mieście. Nasza oferta obejmuje poza różnego typu modelami wiat również elementy dodatkowe (klasyczne oraz innowacyjne) mogące wchodzić w skład wyposażenia typowego przystanku. Szczegóły w zakładce DODATKI.

Podczas okresu letniego nie zwalniamy tempa i cały czas wykonujemy wiele realizacji wiat przystankowych dla miast i gmin ze wszystkich regionów naszego kraju. Są to zarówno wiaty autobusowe, jak również wiaty tramwajowe w różnych modelach, opcjach wyposażenia oraz kolorach w zależności od zapotrzebowania. Nasze wiaty przystankowe trafiły w ostatnim czasie do takich miast i gmin jak np. Mrągowo, Katowice, Brzeszcze, Kielce, Płock, Legnica, Swarzędz oraz Czerwińsk.

Artykuły na temat realizacji w Jastrzębiu-Zdroju

naszemiasto.pl – Wyburzają stare wiaty przystankowe. Pojawią się nowe [FOTO]

jastrzebie.pl – Trwa montaż wiat przystankowych