WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

PKP Kraków – Kilkadziesiąt wiat peronowych w modelach Jowisz oraz Merkury

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

PKP Kraków – Kilkadziesiąt wiat peronowych w modelach Jowisz oraz Merkury

Przedstawiamy naszą realizację kilkudziesięciu wiat peronowych na terenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie. Nowe przystanki zostały wykonane w efektownym i funkcjonalnym modelu JOWISZ (Nowość) oraz znanym już z wielu dworców w Polsce modelu Merkury.

Nowe wiaty peronowe od Budotechniki pojawiły się na dworcach: Oświęcim, Zator, Skawina, Wieliczka, Kraków Łobzów, Kraków Bonerka, Dulowa oraz Wola Filipowska. Z pewnością dzięki tego typu realizacji dworce kolejowe w dzielnicach dużych miast, mniejszych miejscowościach, ale też małych gminach w Polsce zapewniają pasażerom coraz to wyższy standard komfortu oczekiwania na pociąg.