WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Pracowita końcówka roku Budotechniki, dziesiątki nowych realizacji wiat przystankowych

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Pracowita końcówka roku Budotechniki, dziesiątki nowych realizacji wiat przystankowych

Ostatni kwartał każdego roku to w naszej branży najbardziej pracowity okres. Nie inaczej jest i tym razem. Setki realizacji wiat przystankowych, rowerowych, peronowych oraz palarni Budotechniki rozsianych jest praktycznie po wszystkich częściach Polski.

 

KRAKÓW

Aluminiowe przystanki autobusowe w modelu Urbi wykonane i zamontowane w ramach generalnej przebudowy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Nowe wiaty utrzymane są w szarej kolorystyce. Na uwagę zasługuje nowoczesna stylistyka oraz szereg detali i elementów takich jak: efektowne oświetlenie, drewniana ławka oraz tablice z nazwami i numerami linii.

OPOLE

Opole wzbogaciło się o kolejnych tym razem 20 wiat przystankowych. Przeszklone przystanki autobusowe w modelu Orion pojawiły się m.in. na ul. Kamiennej, 1-Maja, Północnej, Horoszkiewicza oraz Fabrycznej. Nowe wiaty są także na Malinie, w Groszowicach i w Grudzicach. Szczegóły w linku: Mamy nowe przystanki autobusowe w Opolu.

 

RÓŻNE REALIZACJE

Przykładowe zdjęcia z realizacji wiat Budotechniki wykonanych w dwóch ostatnich kwartałach 2015 r. (Orion, Merkury, wiaty peronowe).