WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty handlowe na Targowisku Miejskim w Dzierżoniowie

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty handlowe na Targowisku Miejskim w Dzierżoniowie

BUDOWA TARGOWISKA W DZIERŻONIOWIE ETAP II WIATY I PAWILONY HANDLOWE

Na zlecenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zrealizowaliśmy II etap budowy targowiska w Dzierżoniowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Etapu I realizacji, którego również jesteśmy wykonawcami.

 

Szczegóły inwestycji etapu II: Wiata z dachem jednospadowym, wiata z dachem dwuspadowym, stoły handlowe. 21 pawilonów w segmentach pięcio, cztero i trzy modułowych oraz jeden pawilon wolnostojący. Pawilony i wiaty handlowe zaprojektowane i wykonane zgodnie z Polskimi Normami przeznaczone są do prowadzenia handlu art. rolno spożywczymi, przemysłowymi, chemii gospodarczej, warzywami, oraz odzieżą.