WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty i stojaki rowerowe dla Skarżyska Kamiennej

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty i stojaki rowerowe dla Skarżyska Kamiennej

Pomimo, że nastał okres zimowy są miasta, które w tym czasie inwestują w infrastrukturę dla cyklistów. Jednym z nich jest Skarżysko Kamienna, dla którego dostarczaliśmy i zamontowaliśmy szereg niezbędnych tego typu elementów: wiaty rowerowe (dwu i trzy modułowe), poręcze ochronne ze stali nierdzewnej oraz kilkadziesiąt stojaków rowerowych, które pojawiły się przy szkołach podstawowych oraz gimnazjach. Tamtejszy Urząd Miasta, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz Miejskie Centrum Kultury to instytucje w okolicy, których pojawiły się natomiast wiaty rowerowe Budotechniki.

 

Tego typu projekt jest godny pochwały. Z pewnością inwestycje w rozwój infrastruktury dla cyklistów są bardzo potrzebne z powodu coraz większych trudności w poruszaniu się samochodami po centrach miast w Polsce. Jest to też ekologiczny i zdrowy środek transportu, którego popularność z pewnością zwiększy się, jeśli infrastruktura miast i gmin będzie ku temu sprzyjać.

 

Informacje medialne na temat realizacji:

skarzysko24.pl (Zdjęcia)

http://www.skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/13868-miastoprzyjazniejszerowerzystom.html

skarzysko.info

http://skarzysko.info/art/1003/Stojaki-i-wiaty-rowerowe-stana-wkrotce-w-wielu-punktach-miasta.html