WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty przystankowe Beta nadal popularne na przykładzie miasta Jawor

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty przystankowe Beta nadal popularne na przykładzie miasta Jawor

Linia Beta to klasyczne stalowe wiaty przystankowe Budotechniki. Model ten, pomimo iż szczyt swojej popularności ma już za sobą nadal cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Jednym z nich było w ostatnim czasie miasto Jawor. Niebiesko-żółta wiata stanęła przy tamtejszej ulicy Limanowskiego. Została wyposażona w drewnianą ławkę, ramkę na rozkład jazdy, kosz na śmieci, znak przystanku oraz dużą gablotę zamontowaną w bocznej ściance wiaty, na której prezentowane będą informacje o najważniejszych wydarzeniach w mieście.

 

Oto cytat z artykułu regionalnego portalu regionfan.pl na temat nowej wiaty Beta w Jaworze: „Estetyczna, ładna i co najważniejsze chroniąca przed deszczem… Wiata będzie zabezpieczać nie tylko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również zapewni lepszy komfort wszystkim osobom korzystającym z komunikacji publicznej, a szczególnie młodym ludziom dojeżdżającym do pracy i na uczelnie – mówi Emilian Bera, burmistrz Jawora.” Cały artykuł na temat tej realizacji dostępny jest na stronie portalu regionfan.pl.

 

Źródło zdjęcia: portal regionfan.pl

 

Co warte podkreślenia, aktualnie produkowane przez Budotechnikę wiaty przystankowe Beta to zmodernizowane i unowocześnione konstrukcje, zabezpieczone przed korozją poprzez ocynkowanie ogniowe. Właściwa, systematyczna konserwacja zapewnia ich estetyczny wygląd, odporność na warunki atmosferyczne oraz spokój i zadowolenie podróżnych na długie lata. Linia Beta jest przykładem na uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo, które nie traci na swej funkcjonalności, a jednocześnie umiejętnie wpisuje się w krajobraz miast i gmin w Polsce.

 

Materiały medialne na temat realizacji:

Jest nowa wiata. Będą następne.  – Radio Plus Legnica

JAWOR. Nowa wiata przystankowa. Będą następne. – Portal regionfan.pl