WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty przystankowe w kształcie piłkarskiej bramki przy stadionie miejskim w Tychach

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty przystankowe w kształcie piłkarskiej bramki przy stadionie miejskim w Tychach

Wiaty‬ przystankowe w kształcie bramek piłkarskich! Niemożliwe, a jednak. Takie ‪przystanki‬ są już nie tylko w Brazylii, ale i w Polsce, a konkretnie przy nowym ‪‎stadionie‬ miejskim w ‪Tychach‬. Nasza firma była zarówno projektantem jak i wykonawcą dwóch tego typu wyjątkowych wiat.

Wiaty w kształcie piłkarskiej bramki w Tychach Budotechnika Sp. z o.o. 2015 (6)

Nowe przystanki pojawiły się w związku z otwarciem 18 lipca 2015 r. nowego stadionu miejskiego w Tychach, podczas, którego w towarzyskim spotkaniu gospodarze, czyli GKS Tychy zmierzyli się z FC Köln. Są to zupełnie nowe konstrukcje wykonane specjalnie dla tej realizacji. Przystanki kształtem mają przypominać bramkę piłkarską jednocześnie cały czas pełniąc swoją podstawową funkcje.

Na uwagę zasługuje tutaj umieszczona na wszystkich ściankach wiat specjalna grafika w formie siatki bramkarskiej. Dodatkowo wygląd każdego z przystanków został wzbogacony o grafikę napisu przystanku, obrazek rzeczywistych rozmiarów piłki nożnej i logo GKS Tychy. Nowe wiaty przystankowe „TYCHY STADION” naprawdę robią wrażenie i bardzo dobrze wpisują się w otoczenie. Poniżej prezentujemy specjalne podziękowania, które otrzymaliśmy od MZK Tychy w związku z tą wyjatkową realizacją.

 

 

 

Z pewnością tego typu dedykowany wygląd przystanków jest bardzo dobrym pomysłem. Dzięki niemu każdy kibic, który podążać będzie na stadion komunikacją miejska już od wyjścia z autobusu będzie mógł czuć atmosferę zbliżającego się spotkania. Dbałość o charakterystyczny wygląd tego typu elementów małej architektury jest często prawdziwym dopełnieniem, imponujących inwestycji. Jak można zauważyć w ostatnich latach indywidualny wygląd przystanków w Polsce zyskuje na popularności. Przykładem jest tutaj ubiegłoroczna realizacja w gminie Mszana.

 

Informacje medialne na temat realizacji;

Dziennik Zachodni; Tychy: Wiaty przystankowe w kształcie bramek piłkarskich

Gazeta Wyborcza; Bramki piłkarskie stanęły w okolicach nowego stadionu w Tychach

sport.pl; GKS Tychy. Przy stadionie stanął przystanek w kształcie piłkarskiej bramki

Property Design; Wiaty przystankowe w kształcie bramek piłkarskich przy stadionie w Tychach

Portal Samorządowy; W Tychach stanęły nietypowe przystanki autobusowe

gkstychy.info; Przystanek w kształcie piłkarskiej bramki

mmsilesia; W Tychach powstały wiaty przystankowe w kształcie…

tychy.pl; Przystanek w kształcie piłkarskiej bramki

12zawodnik.pl; Przystanek w kształcie piłkarskiej bramki

Warszawa Eska; Przystanek w kształcie piłkarskiej bramki

tyskiflesz.pl;  Stadion Miejski i … przystanek

 

Źródło zdjęć: materiały inwestora.