WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty Beta

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty przystankowe BETA

Linia Beta to klasyczne stalowe wiaty przystankowe Budotechniki. Dzisiaj zmodernizowane i unowocześnione, zabezpieczone przed korozją poprzez ocynkowanie ogniowe, możemy spotkać w wielu miastach i gminach na terenie niemalże całej Polski. Jest to przykład na uniwersalne wzornictwo, które pomimo upływu lat nie traci na swej funkcjonalności oraz wyglądzie. Informujemy, że niektóre warianty wiat BETA z lat ubiegłych są do dzisiaj produkowane. 

 

 

 

Do wiat przystankowych w modelu BETA proponujemy szereg elementów dodatkowych takich jak: gabloty reklamowe, gablotki na rozkład jazdy, kosze na śmieci, znaki i słupki przystanku itp. Szczegóły w dziale Dodatkowe elementy.

Wiaty przystankowe Beta występują często w raz z kioskiem ALASKA tworząc bardzo popularne połączenie zwane potocznie „kioskoprzystankiem”. Tego typu konfiguracja posiada wiele zalet. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na naszym serwisie poświęconym kioskom oraz pawilonom.