WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty Orion AL

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty przystankowe ORION AL

Wiaty przystankowe ORION AL są jednymi z dłużej produkowanych wiat przez naszą firmę. Wiaty w tym modelu występują w różnych konfiguracjach długościach oraz szerokościach. Proste, a zarazem eleganckie aluminiowe wiaty z wolnostojącą ławką.

 

 

 

Do wiat przystankowych w modelu ORION AL proponujemy szereg elementów dodatkowych takich jak: gabloty reklamowe, gablotki na rozkład jazdy, kosze na śmieci, znaki i słupki przystanku itp. Szczegóły w dziale Dodatkowe elementy.