WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty Orion ST

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty przystankowe ORION ST

ORION ST to najprostsze, ocynkowane, stalowe wiaty przystankowe. Charakteryzują się wielokrotnie sprawdzoną konstrukcją oraz niezbędną funkcjonalnością. Poza tradycyjną wersją wiat w tym modelu oferujemy również specjalną ich wąską odmianę, która zamiast powszechnie stosowanej ścianki bocznej szer. 140 cm lub 100 cm, wyróżnia się szerokością ścianki bocznej: 50 cm oraz szerokością dachu: 100 cm. Jest to model przygotowany przez nasze biuro projektowe specjalnie dla łódzkich przystanków tramwajowych, który z powodzeniem przyjął się na terenie całej Polski.

 

 

 

 

 

Do wiat przystankowych w modelu ORION ST proponujemy szereg elementów dodatkowych takich jak: gabloty reklamowe, gablotki na rozkład jazdy, kosze na śmieci, znaki i słupki przystanku itp. Szczegóły w dziale Dodatkowe elementy.

Wiaty przystankowe w modelu ORION ST, typ wąski, łódzki.