WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty Silesia

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty przystankowe SILESIA

Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2013Nietypowe wiaty, powstałe jako rozwinięcie projektu wiat Futura. Model pierwotnie realizowany dla największego Centrum Handlowego na Śląsku Silesia City Center. Duże ilości detali oraz elementów ze stali nierdzewnej robią wrażenie.  SILESIA z powodzeniem sprawdziła się w różnego typu lokalizacjach w całej Polsce. 

 

 

 

Do wiat przystankowych w modelu SILESIA proponujemy szereg elementów dodatkowych takich jak: gabloty reklamowe, gablotki na rozkład jazdy, kosze na śmieci, znaki i słupki przystanku itp. Szczegóły w dziale Dodatkowe elementy.

Detale wiaty przystankowej w modelu SILESIA.