WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty na zamówienie

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty na zamówienie

Znaczna część prezentowanych modeli wiat przystankowych, to wiaty typowe dostępne w ciągu krótkiego okresu czasu. W przypadku indywidualnych Państwa potrzeb, nasze Biuro projektowe oraz grono specjalistów Budotechniki chętnie służy pomocą w realizacji nietypowych wiat. Nasz park maszynowy pozwala na sprostanie nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Przykładem tego typu realizacji na zamówienie są zaprojektowane oraz wykonane przez nas słynne wiaty przystankowe w kształcie piłkarskiej bramki przy nowym stadionie miejskim w Tychach o których więcej można przeczytać TUTAJ.

 

Budotechnika to profesjonalizm potwierdzony ponad 25-letnim doświadczeniem firmy na rynku, ponad 25 000 realizacjami wiat w Polsce oraz mianem lidera w segmencie tego typu konstrukcji. 

 

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą:

marketing4(a)budotechnika.com.pl tel. +48 (32) 235 65 03

 

Wiaty przystankowe w kształcie piłkarskiej bramki zaprojektowane i wykonane na specjalne zamówienie – przystanek „Tychy Stadion” ul. Edukacji 7.

Wiaty Budotechniki wykonane na zamówienie w szerszych i nietypowych konfiguracjach:

Modele wiat na zamówienie, które weszły do seryjnej produkcji: