WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiaty solarne

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiaty przystankowe z instalacją solarną

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, Budotechnika wprowadziła do swojej oferty innowacyjne wiaty przystankowe zasilane instalacją solarną. Jakie są korzyści z inwestycji w tego typu elementy infrastruktury miejskiej?

– oszczędność dla miasta i gminy, odciążenie budżetu;

– inwestycja w ekologiczne źródło energii;

– atrakcyjne i estetyczne przystanki;

– wsparcie innowacyjnych rozwiązań;

– jednorazowy wydatek z gwarantowanym zwrotem finansowania inwestycji;

– możliwość sfinansowania zadania ze wsparcia środków funduszy UE.

Wiaty przystankowe z instalacją solarną eliminują potrzebę istnienia tradycyjnego źródła zasilania w energię elektryczną na miejscu lokalizacji przystanku niezależnie od pory roku.
 

 

 

ZEBRZYDOWICE

Przykładem tego typu inwestycji jest wykonana przez nas realizacja kilkudziesięciu wiat przystankowych z instalacją solarną w Zebrzydowicach.  Gmina na zadanie tego typu pozyskała finansowanie ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego „Ryby” 2007-2013. Zainteresowane JST informujemy, że nowa perspektywa UE 2014-2020 również zakłada działania skierowane dla miast i gmin, które mogą dofinansować tego typu inwestycje. 

JERZMANOWICE