WIATY PRZYSTANKOWE

Od 1988 r. lider w projektowaniu i produkcji mebli miejskich. Nasza oferta obejmuje: wiaty przystankowe, palarnie, wiaty rowerowe, peronowe, stadionowe, wózkowe, daszki oraz zadaszenia placu targowego, stadionu, centrum handlowego itp.    Wiaty solarne, oszczędność, ekologia oraz nowoczesny design. Polecamy realizacje w Gminie Zebrzydowice.    Ponad 25 000 wiat przystankowych w prawie wszystkich miastach i gminach w Polsce    Wiaty przystankowe jak z obrazka w Gminie Mszana.    Ponad 25 lat doświadczenia, szereg certyfikatów i referencji, profesjonalizm oraz jakość.    Realizujemy zadaszenia targowisk miejskich oraz większe tego typu inwestycje.

Wiosna! Czas na rower! Nowa wiata rowerowa dla Śląskiego Centrum Logistyki

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Wiosna! Czas na rower! Nowa wiata rowerowa dla Śląskiego Centrum Logistyki

Wiosna jest to pora roku, w której szczególnie urzędy jak również firmy prywatne oraz duże zakłady produkcyjne inwestują w infrastrukturę dla rowerzystów. Ma to na celu nie tylko zapewnienie pracownikom odpowiednich, komfortowych warunków do parkowania swoich jednośladów, ale również propagowanie roweru jako zdrowego oraz szybkiego środka transportu. Pomagają w tym liczne inwestycje jednostek samorządu terytorialnego w ścieżki rowerowe na terenie całego kraju.

 

Budotechnika od wielu lat ma w swojej ofercie estetyczne oraz funkcjonalne wiaty rowerowe w modelach STEEL oraz MERKURY. Wykonujemy również konstrukcje w specjalnych konfiguracjach zgodne z preferencjami Inwestora. Jedną z najnowszych naszych realizacji jest wiata rowerowa dla Śląskiego Centrum Logistyki S.A. w Gliwicach. W tym przypadku ma ona służyć kierowcom oraz pracownikom tej znanej i cenionej zarówno w regionie jak i w Polsce firmy. Sześciomodułowa wiata rowerowa posiada zarówno miejsce na swobodne pozostawienie swojego jednośladu pod zadaszeniem jak również szereg do tego służących stojaków.

Przypominamy, że od 2016 r. oferta Budotechniki wzbogaciła się również o stacje naprawy rowerów CYKLO MAJSTER. Dzięki podstawowym najczęściej używanym, trwale przymocowanym i chronionym przed deszczem narzędziom w sprawny sposób umożliwiają samodzielne zreperowanie przedziurawionej dętki, napompowanie opony, wykonanie regulacji siodełka lub też hamulców itp.

 

Stacje naprawcze CYKLO MAJSTER wraz z wiatami rowerowymi STEEL lub MERKURY tworzą w pełni funkcjonalne miejsce odpowiadające na potrzeby cyklistów. Zestaw tego typu elementów od jednego producenta to gwarancja wysokiej jakości, jak również atrakcyjnej ceny. Dedykowane są w szczególności do umiejscowienia w okolicach dróg rowerowych, urzędów, obiektów użyteczności publicznej, szkół, hipermarketów, skwerów, parków, placów oraz dużych firm prywatnych.